Naši partneři

Protection consulting
Společnost PROTECTION & CONSULTING, s.r.o. byla založena v roce 1996 a trvale rozšiřuje portfolio nabízených produktů a služeb. Fotovoltaické elektrárny pro investory, firmy, obce a instituce nebo majitele rodinných domů jsou oblastí, které se nejvýrazněji věnují. Realizace od prvního kontaktu po předání systému, monitoring a následný servis, zajištění kompletní administrativy a vyřízení dotací, to jsou fotovoltaické systémy Protection.
Protection consulting
Zabývají se vším co se týká architektury, urbanismu a prostředí pro život, práci, odpočinek, zábavu i dopravu. Od strategických plánů a prověřovacích studií, přes studie architektonické a komplexní projektovou přípravu až po prezentaci projektů pro odbornou i laickou veřejnost či obchodní účely.
Protection consulting
Brněnská společnost poskytující komplexní služby v oboru pozemních staveb nejširšímu spektru zákazníků. Již 10 let staví rodinné domy i luxusní vily, bytové domy, halové objekty a další stavby. Dále nabízí služby projekční kanceláře, měření termovizí a technický dozor stavebníka.
Protection consulting
Součástí rozsáhlé prodejní sítě Ptáček jsou specializovaná koupelnová studia, jejichž úkolem je pomocí odborného personálu poskytnout zákazníkům komplexní péči a kvalitní výrobky. Studia nabízejí nejširší sortiment ve všech cenových úrovních, s velkým výběrem domácích i zahraničních značek, včetně aktuálních novinek. Studia koupelen prezentují širokou nabídku z oblasti sanitární keramiky, obkladů a dlažeb, baterií a doplňků. V současnosti společnost provozuje více než šest desítek koupelnových studií v ČR a SR a další se připravují.
Protection consulting
Již 20 let dováží a distribuují kvalitní podlahové krytiny předních evropských výrobců s mnohaletou tradicí, zkušenostmi i moderní výrobní technologií. Specialitou v sortimentu jsou především dřevěné podlahy, na které se zaměřují od založení společnosti v roce 1993. Svým sortimentem a uceleným programem nabízí zákazníkům komplexní servis v oblasti podlahových krytin.
Protection consulting
Rodinná společnost NADOP Ořechov, to je moderní český nábytek a trendové kuchyně na míru s nadčasovým designem. Tradiční značku NADOP tvoří kreativní designéři, architekti a celé generace spokojených zákazníků od roku 1990. Výrobní areál společnosti s 8000 m2 plochy, vybavený moderní výrobní technologií, špičkové kování a materiály spolu s odborným týmem pracovníků jsou zárukou kvalitního řemeslného zpracování výrobků i důmyslného řešení. Interiéry jsou navrhovány v jednotném stylu, ze stejného materiálového zdroje a z jednoho objednacího místa. Individuální řešení respektuje ergonomii, ale i potřeby a přání zákazníků a vychází z dlouholeté praxe. Mnoho napoví i certifikát „Česká kvalita“ a pětiletá záruka.
Kontakt